TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte INF DY MM SUM G
adidas Produkte INF DY MM SUM G
adidas Produkte INF DY MM SUM G
adidas Produkte INF DY MM SUM G
adidas Produkte INF DY MM SUM G
adidas Produkte INF DY MM SUM G
adidas Produkte INF DY MM SUM G
adidas Produkte INF DY MM SUM G
adidas Produkte INF DY MM SUM G
adidas Produkte INF DY MM SUM G
Kostum për fëmijë
Kodi i artikullit:
(HA6599)
adidas

adidas Produkte INF DY MM SUM G

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 104 *
  • 98 *
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë