TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Pantallona të shkurtra M NSW HE SHORT FT ALUMNI
NIKE Pantallona të shkurtra M NSW HE SHORT FT ALUMNI
NIKE Pantallona të shkurtra M NSW HE SHORT FT ALUMNI
NIKE Pantallona të shkurtra M NSW HE SHORT FT ALUMNI
NIKE Pantallona të shkurtra M NSW HE SHORT FT ALUMNI
NIKE Pantallona të shkurtra M NSW HE SHORT FT ALUMNI
Pantallona të shkurtra për meshkuj
Kodi i artikullit:
(AR2375-494)
NIKE

NIKE Pantallona të shkurtra M NSW HE SHORT FT ALUMNI

Çmimi i mëparshëm
6.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.800 LEK
Çmimi me zbritje
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Alumni janë pantallona të shkurtra për meshkuj. Model klasik sportiv me një dizanj të veçantë që do t'ju japin një pamje perfekte. Të përbëra nga material pambuku që është i lehtë dhe i rehatshëm e bën këtë model të përshtatshëm për t'u veshur gjatë gjithë ditës. Detaje

Nike Sportswear Alumni janë pantallona të shkurtra për meshkuj. Model klasik sportiv me një dizanj të veçantë që do t'ju japin një pamje perfekte.

Të përbëra nga material pambuku që është i lehtë dhe i rehatshëm e bën këtë model të përshtatshëm për t'u veshur gjatë gjithë ditës.

Shijoni komoditetin dhe stilin autentik të pantallonave të shkurtër Nike.

Specifikim:

 • Prerje normale
 • Xhepat anësorë; xhep mbrapa
 • Përbërja: 59% pambuk, 23% pëlhurë prej fije artificiale, 18% poliester
 • Kodi i artikullit: AR2375-494
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pantallona të shkurtra
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Sportswear Alumni janë pantallona të shkurtra për meshkuj. Model klasik sportiv me një dizanj të veçantë që do t'ju japin një pamje perfekte.

Të përbëra nga material pambuku që është i lehtë dhe i rehatshëm e bën këtë model të përshtatshëm për t'u veshur gjatë gjithë ditës.

Shijoni komoditetin dhe stilin autentik të pantallonave të shkurtër Nike.

Specifikim:

 • Prerje normale
 • Xhepat anësorë; xhep mbrapa
 • Përbërja: 59% pambuk, 23% pëlhurë prej fije artificiale, 18% poliester
 • Kodi i artikullit: AR2375-494
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pantallona të shkurtra
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë