TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Pantallona të shkurtra Sport Clash
NIKE Pantallona të shkurtra Sport Clash
NIKE Pantallona të shkurtra Sport Clash
NIKE Pantallona të shkurtra Sport Clash
NIKE Pantallona të shkurtra Sport Clash
NIKE Pantallona të shkurtra Sport Clash
NIKE Pantallona të shkurtra Sport Clash
NIKE Pantallona të shkurtra Sport Clash
Pantallona të shkurtra për stërvitje për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DM6533-010)
NIKE

NIKE Pantallona të shkurtra Sport Clash

Çmimi i mëparshëm
5.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.700 LEK
Çmimi me zbritje
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Frymëzuar nga energjia e brendshme që përdorin atletët për të gjetur frymën konkurruese, pantallonat e shkurtra të stërvitjes për meshkuj Nike Sport Clash ju japin avantazh në fushë. Pëlhura rrjetë lejon qarkullimin e ajrit për t'ju mbajtur të fokusuar në stërvitjen tuaj. Teknologjia e thithjes së lagështisë ju lejon të qëndroni të thatë dhe të freskët. Grafikat e guximshme zbulojnë energjinë sportive që përcjellni. Specifikimi: Modeli: Përshtatje standard Teknologji Dri-FIT Xhepa anësore Brez elastik Përbërja: 100 % poliester.
Detaje

Frymëzuar nga energjia e brendshme që përdorin atletët për të gjetur frymën konkurruese, pantallonat e shkurtra të stërvitjes për meshkuj Nike Sport Clash ju japin avantazh në fushë. Pëlhura rrjetë lejon qarkullimin e ajrit për t'ju mbajtur të fokusuar në stërvitjen tuaj. Teknologjia e thithjes së lagështisë ju lejon të qëndroni të thatë dhe të freskët. Grafikat e guximshme zbulojnë energjinë sportive që përcjellni.
Specifikimi:

 • Modeli: Përshtatje standard
 • Teknologji Dri-FIT
 • Xhepa anësore
 • Brez elastik
 • Përbërja: 100 % poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pantallona të shkurtra
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Stërvitje
  KOLEKCIJA_HR MEN TRAINING
  Masa Masa EU Masa në cm
  M M
  S S
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë