TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Pantallona të shkurtra Botanically Dyed
adidas Pantallona të shkurtra Botanically Dyed
adidas Pantallona të shkurtra Botanically Dyed
adidas Pantallona të shkurtra Botanically Dyed
adidas Pantallona të shkurtra Botanically Dyed
adidas Pantallona të shkurtra Botanically Dyed
adidas Pantallona të shkurtra Botanically Dyed
adidas Pantallona të shkurtra Botanically Dyed
adidas Pantallona të shkurtra Botanically Dyed
adidas Pantallona të shkurtra Botanically Dyed
Pantallona të shkurtra për të rritur
Kodi i artikullit:
(H65784)
adidas

adidas Pantallona të shkurtra Botanically Dyed

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M *
 • S *
 • L *
 • XL *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Pantallonat e shkurtra unisex adidas Botanically Dyed do t'ju shërbejnë për çdo rast dhe në çdo kombinim veshjesh. Materiali i butë nga i cili janë përbërë do të jetë i butë për lëkurën tuaj dhe do t'ju ofrojnë rehati dhe komoditet gjatë gjithë ditës. Këto pantallona të shkurtra janë të përshtatshme për të gjitha rastet, duke filluar nga pushimi në shtëpi, stërvitjet në palestër apo daljet me miqtë. Shijoni komoditetin dhe stilin e lartë me pantallonat e shkurtra unisex adidas Botanically Dyed. Specifikimi: Xhepa anash Brez elastik Përbërja e materialit: 70% pambuk, 30% poliestër i ricikluar.
Detaje

Pantallonat e shkurtra unisex adidas Botanically Dyed do t'ju shërbejnë për çdo rast dhe në çdo kombinim veshjesh. Materiali i butë nga i cili janë përbërë do të jetë i butë për lëkurën tuaj dhe do t'ju ofrojnë rehati dhe komoditet gjatë gjithë ditës. Këto pantallona të shkurtra janë të përshtatshme për të gjitha rastet, duke filluar nga pushimi në shtëpi, stërvitjet në palestër apo daljet me miqtë. Shijoni komoditetin dhe stilin e lartë me pantallonat e shkurtra unisex adidas Botanically Dyed.
Specifikimi:

 • Xhepa anash
 • Brez elastik
 • Përbërja e materialit: 70% pambuk, 30% poliestër i ricikluar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pantallona të shkurtra
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Unisex
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë