Nike Club Fleece Alumni
Nike Club Fleece Alumni
Nike Club Fleece Alumni
Nike Club Fleece Alumni
Nike Club Fleece Alumni
Nike Club Fleece Alumni
Nike Club Fleece Alumni
Nike Club Fleece Alumni
Kodi i artikullit: DX0502-386
Nike

Nike Club Fleece Alumni

Kodi i artikullit: DX0502-386
Të përbëra nga pambuku i butë francez, pantallonat e shkurtra për meshkuj Nike Club Fleece Alumni ju ofrojnë rehati të plotë dhe janë ideale për çdo ditë tuajën. Janë krijuar me skaje të papërpunuara në hyrjet e xhepave dhe skajet e poshtme në këmbë për të arritur një pamje të vjetër retro. Brezi elastik lejon t'i rregulloni më tej këto pantallona të shkurtra sipas nevojave tuaja. Pëlhura e butë e pambukut francez jep një ndjesi të lehtë, të rehatshme dhe përshtatja e gjerë rreth ijeve dhe kofshëve ju jep një pamje të bukur dhe ndjesi të qetë. Specifikimi: Pantallona të shkurtra Lifetsyle për meshkuj Brez elastik Xhepa anash Xhep i pasmë Lahet në lavatriçePërbërja: 58% pambuk, 23 % pëlhurë me fije artificiale, 19% poliestër.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Të përbëra nga pambuku i butë francez, pantallonat e shkurtra për meshkuj Nike Club Fleece Alumni ju ofrojnë rehati të plotë dhe janë ideale për çdo ditë tuajën. Janë krijuar me skaje të papërpunuara në hyrjet e xhepave dhe skajet e poshtme në këmbë për të arritur një pamje të vjetër retro. Brezi elastik lejon t'i rregulloni më tej këto pantallona të shkurtra sipas nevojave tuaja. Pëlhura e butë e pambukut francez jep një ndjesi të lehtë, të rehatshme dhe përshtatja e gjerë rreth ijeve dhe kofshëve ju jep një pamje të bukur dhe ndjesi të qetë.

Specifikimi:

 • Pantallona të shkurtra Lifetsyle për meshkuj
 • Brez elastik
 • Xhepa anash
 • Xhep i pasmë
 • Lahet në lavatriçe
 • Përbërja: 58% pambuk, 23 % pëlhurë me fije artificiale, 19% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte DZ2871-100
  4.100 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete HF1068-133
  10.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DZ0795-103
  15.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete CW4555-016
  12.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Club Fleece Alumni
  Produkte
  Nike Club Fleece Alumni