Nike Club Fleece Alumni
Nike Club Fleece Alumni
Nike Club Fleece Alumni
Nike Club Fleece Alumni
Nike Club Fleece Alumni
Nike Club Fleece Alumni
Nike Club Fleece Alumni
Nike Club Fleece Alumni
Kodi i artikullit: DX0502-410
Nike

Nike Club Fleece Alumni

Kodi i artikullit: DX0502-410
Të përbëra nga pambuku i butë francez, pantallonat e shkurtra për meshkuj Nike Club Fleece Alumni ju ofrojnë rehati të plotë dhe janë ideale për çdo ditë tuajën. Janë krijuar me skaje të papërpunuara në hyrjet e xhepave dhe skajet e poshtme në këmbë për të arritur një pamje të vjetër retro. Brezi elastik lejon t'i rregulloni më tej këto pantallona të shkurtra sipas nevojave tuaja. Pëlhura e butë e pambukut francez jep një ndjesi të lehtë, të rehatshme dhe përshtatja e gjerë rreth ijeve dhe kofshëve ju jep një pamje të bukur dhe ndjesi të qetë. Specifikimi: Pantallona të shkurtra Lifestyle për meshkuj Brez elastik Xhepa anash Xhep i pasmë Lahen në lavatriçe Përbërja: 58% pambuk, 23 % pëlhurë me fije artificiale, 19% poliestër.
5.900 LEK
5.900 LEK
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për uljet
 • XS
 • S
 • M
 • L
 • XL
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Të përbëra nga pambuku i butë francez, pantallonat e shkurtra për meshkuj Nike Club Fleece Alumni ju ofrojnë rehati të plotë dhe janë ideale për çdo ditë tuajën. Janë krijuar me skaje të papërpunuara në hyrjet e xhepave dhe skajet e poshtme në këmbë për të arritur një pamje të vjetër retro. Brezi elastik lejon t'i rregulloni më tej këto pantallona të shkurtra sipas nevojave tuaja. Pëlhura e butë e pambukut francez jep një ndjesi të lehtë, të rehatshme dhe përshtatja e gjerë rreth ijeve dhe kofshëve ju jep një pamje të bukur dhe ndjesi të qetë.

Specifikimi:

 • Pantallona të shkurtra Lifestyle për meshkuj
 • Brez elastik
 • Xhepa anash
 • Xhep i pasmë
 • Lahen në lavatriçe
 • Përbërja: 58% pambuk, 23 % pëlhurë me fije artificiale, 19% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pantallona të shkurtra
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Nike Club Fleece Alumni
  Pantallona të shkurtra
  Nike Club Fleece Alumni