A.R BB CP 3S 4A
A.R BB CP 3S 4A
A.R BB CP 3S 4A
A.R BB CP 3S 4A
A.R BB CP 3S 4A
A.R BB CP 3S 4A
A.R BB CP 3S 4A
A.R BB CP 3S 4A
A.R BB CP 3S 4A
A.R BB CP 3S 4A
Kodi i artikullit: GM6278

A.R BB CP 3S 4A

Kodi i artikullit: GM6278
Kodi i prodhuesit: 25604
Kapela adidas AEROREADY 3 - STRIPES BASEBALL CAP është një kombinim i dizajnit klasik dhe funksionalitetit të përparuar. E përbërë prej pëlhure të butë pambuku me mbrojtje të lartë UV, siguron një ndjesi të lehtë dhe komode gjatë përdorimit. Detaje

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Kapela adidas AEROREADY 3 - STRIPES BASEBALL CAP është një kombinim i dizajnit klasik dhe funksionalitetit të përparuar.

E përbërë prej pëlhure të butë pambuku me mbrojtje të lartë UV, siguron një ndjesi të lehtë dhe komode gjatë përdorimit.

Falë teknologjisë AEROREADY, e cila thith djersën dhe rregullon rrjedhën e lagështisë, lëkura juaj qëndron e thatë më gjatë.

Kapela ka një shirit të rregullueshëm në pjesën e pasme, kështu që përshtatet lehtësisht me perimetrin e kokës tuaj.

Tri vijat adidas theksojnë më tej pamjen autentike sportive.

Specifikim:

  • Kapele
  •  AEROREADY
  • Faktori mbrojtës UV 50
  • Materiali: 100% pambuk
  • Kodi i artikullit: GM6278
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Koleksion Performance
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Produkte NESSE808-440
4.800 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Produkte NESSE808-001
4.800 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte NESSC781-818
4.700 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte NESSA566-240
4.800 LEK
Shtoni në shportë
A.R BB CP 3S 4A
Produkte
A.R BB CP 3S 4A