TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Produkte

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Tregoni më shumë
Marka
Mosha
Çmimi
meshkuj
unisex
basketboll
te-rritur
47 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CD5463-102
Atletet për meshkuj Nike Court Vision Low janë për ata që pëlqejn...
Atlete për meshkuj
8.200 LEK
Shuma e kursyer 15%
9.700 LEK
Masa
7
8.5
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CK1069-005
Atletet për basketboll Nike PRECISION IV. NIKE LU janë atlete për meshkuj q...
Atlete basketbolli
8.800 LEK
Shuma e kursyer 15%
10.400 LEK
Masa
8
7.5
9
10
12
11
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CD5463-101
Të rehatshme dhe të lehta, me një dizajn të njohur, atletet për m...
Atlete për meshkuj
8.200 LEK
Shuma e kursyer 15%
9.700 LEK
Masa
9
10
11
7.5
12
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CK2669-006
Filloni një lojë në atletet e basketbollit unisex Nike Renew Elevate. Pjesa...
Atlete për meshkuj
10.100 LEK
Shuma e kursyer 15%
11.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8.5
8
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CD6105-602
Atletet për meshkuj Nike Jordan Max 200 do t'ju ofrojnë rehati dhe cilë...
Atlete për meshkuj
13.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
19.400 LEK
Masa
8
10
7
8.5
11
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CD5079-101
12.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
18.200 LEK
Masa
8
10
9.5
8.5
10.5
9
7.5
11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CD5463-001
Atlete për meshkuj
8.200 LEK
Shuma e kursyer 15%
9.700 LEK
Masa
Univerzalno
11
10
8.5
9.5
7.5
8
10.5
9
12
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CD5463-100
Atlete për meshkuj
8.200 LEK
Shuma e kursyer 15%
9.700 LEK
Masa
Univerzalno
8.5
8
9.5
11
7.5
10
12
9
13
10.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
6.200 LEK
Shuma e kursyer 40%
10.300 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
5.200 LEK
Shuma e kursyer 50%
10.300 LEK
Masa
M
S
L
XL
Univerzalno
-M
-S
-XL
-L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa CV2240-010
Nike JORDAN JUMPAN AIR JACKET është një xhup për meshkuj me kapu&ccedi...
Xhup për meshkuj
12.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
14.900 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sa herë që thoni Jordan, mendoni për momentet më të mira në ...
Pantallona të shkurtra për meshkuj
4.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
5.500 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Pantallonat e shkurtra për meshkuj Nike Jordan Jumpman Air janë shumë t&eum...
Pantallona të shkurtra për meshkuj
4.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
5.500 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Nike M NK DF HBR SHORT 2.0 janë pantallona të shkurtra për meshkuj i frym&e...
Pantallona të shkurtra për meshkuj
3.300 LEK
Shuma e kursyer 15%
3.900 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Kanatjere BV9387-657
TOP BASKETBALL NIKE MEN’S Nike Dri-FIT është një kanatjere për m...
Kanatjere për meshkuj
3.200 LEK
Shuma e kursyer 16%
3.800 LEK
Masa
M
S
L
XL