TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Produkte

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Tregoni më shumë
Marka
Mosha
Çmimi
meshkuj
unisex
basketboll
te-rritur
64 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CK2090-402
Atlete basketbolli për të rritur
array(0) {
}
14.900 LEK
Masa
8.5
10
10.5
7.5
12
8
11
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete AR3762-001
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
16.500 LEK
Masa
10
8.5
10.5
11
8
9
9.5
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete BQ3060-104
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
13.500 LEK
Masa
10.5
8.5
8
9
9.5
12
7.5
10
11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete BV7427-003
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
14.900 LEK
Masa
9
10
10.5
12
8
7.5
9.5
8.5
11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete AR3762-006
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
16.500 LEK
Masa
11
8
9.5
7.5
9
8.5
10.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CQ9382-003
Luaj pa frikë në atletet e basketbollit për meshkuj Nike Air Max Impact 2. ...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
9.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.400 LEK
Masa
10
12
11
8.5
9.5
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete AQ7495-002
Atlete basketbolli për të rritur
array(0) {
}
7.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.400 LEK
Masa
7.5
9
9.5
8.5
10
8
12
11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete CD5463-102
Atletet për meshkuj Nike Court Vision Low janë për ata që pëlqejn...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
7
8.5
8
10
11
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CK1069-005
Atletet për basketboll Nike PRECISION IV. NIKE LU janë atlete për meshkuj q...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
7.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.400 LEK
Masa
8
7.5
9
10
12
11
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete CD5463-101
Të rehatshme dhe të lehta, me një dizajn të njohur, atletet për m...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
9
10
11
7.5
12
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CK2669-006
Filloni një lojë në atletet e basketbollit unisex Nike Renew Elevate. Pjesa...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
8.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8.5
8
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CD6105-602
Atletet për meshkuj Nike Jordan Max 200 do t'ju ofrojnë rehati dhe cilë...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
13.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
19.400 LEK
Masa
8
10
7
8.5
11
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CK6611-600
Nike Jordan Why Not Zer0 3 SE janë këpucë për meshkuj basketbolli. Jo...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
14.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
21.100 LEK
Masa
9.5
8.5
10
9
11
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CK1069-001
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
10.500 LEK
Masa
8.5
10
12
8
11
9.5
9
10.5
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CD5079-101
Nike PG 4 janë këpucë basketbolli të krijuara në bashkëpunim...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
12.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
18.200 LEK
Masa
8
10
9.5
8.5
10.5
9
7.5
11
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete CD5463-002
Të rehatshme dhe të lehta, me një dizajn të njohur, atletet për m...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
11
8
9.5
7.5
10
12
8.5
9
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete CD5463-001
Të rehatshme dhe të lehta, me një dizajn të njohur, atletet për m...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
Univerzalno
11
10
8.5
9.5
7.5
8
10.5
9
12
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete CD5463-100
Të rehatshme dhe të lehta, me një dizajn të njohur, atletet për m...
Atlete basketbolli për meshkuj
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
Univerzalno
8.5
8
9.5
11
7.5
10
12
9
13
10.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Produkte DC3236-687
array(0) {
}
3.200 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.500 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Produkte DC3236-010
array(0) {
}
3.200 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.500 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Produkte NRSE0037
array(0) {
}
4.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë CU9570-100
Bluzë për meshkuj për basketboll
array(0) {
}
3.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
5.300 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL