TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Streçe W NIKE ONE TIGHT MR CPRI 2.0
NIKE Streçe W NIKE ONE TIGHT MR CPRI 2.0
NIKE Streçe W NIKE ONE TIGHT MR CPRI 2.0
NIKE Streçe W NIKE ONE TIGHT MR CPRI 2.0
NIKE Streçe W NIKE ONE TIGHT MR CPRI 2.0
NIKE Streçe W NIKE ONE TIGHT MR CPRI 2.0
NIKE Streçe W NIKE ONE TIGHT MR CPRI 2.0
NIKE Streçe W NIKE ONE TIGHT MR CPRI 2.0
NIKE Streçe W NIKE ONE TIGHT MR CPRI 2.0
NIKE Streçe W NIKE ONE TIGHT MR CPRI 2.0
Streçe për femra
Kodi i artikullit:
(DD0245-010)
NIKE

NIKE Streçe W NIKE ONE TIGHT MR CPRI 2.0

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmimi me zbritje
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike W NK ONE DF MR CPRI TGT janë streçe për femra të dizajnuara për stërvitje. Ato janë të përbëra prej pëlhure të butë, e cila, falë teknologjisë Dri-FIT, nuk lejon djersën të qëndrojë në lëkurë për shumë kohë. Detaje

Nike W NK ONE DF MR CPRI TGT janë streçe për femra të dizajnuara për stërvitje.

Ato janë të përbëra prej pëlhure të butë, e cila, falë teknologjisë Dri-FIT, nuk lejon djersën të qëndrojë në lëkurë për shumë kohë.

Xhepat e fshehur janë të dobishme për mbajtjen e telefonit dhe gjërat e tjera të vogla.

Specifikim:

  • Gjatësia: 3/4
  • Xhepat e fshehur në brez
  • Përbërja: 78-79% poliester, 21-22% elastan
  • Ngjyra: E zezë / E bardhë
  • Kodi i artikullit: DD0245-010
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Streçe
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
Gjinia Femra
KOLEKCIJA_HR WOMEN TRAINING
Shkruaj TIGHTS
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe DD6186-010
4.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
6.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe DD6341-010
5.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
6.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe CZ9779-010
Nike PRO TIGHTS W janë streçe për femra për stërvitje. Ato jan...
5.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
6.800 LEK
Ndihmë