në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN PARKA
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN PARKA
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN PARKA
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN PARKA
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN PARKA
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN PARKA
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN PARKA
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN PARKA
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN PARKA
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN PARKA
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN PARKA
adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN PARKA
Kodi i artikullit:
(GT9143)
adidas

adidas Xhupa ESSENTIALS DOWN PARKA

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

Çmimi i mëparshëm
17.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
17.400 LEK
Çmimi me zbritje
8.700 LEK
Shuma e kursyer: 8.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • XS
  • S
  • M
  • L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas W ESS DOWN PAR është një xhup për femra. Vishni këtë xhup për femra dhe ndjeni ngrohtësinë e pakrahasuar që ju fal. Jaka e lartë dhe kapuçi ofrojnë më shumë rehati , kështu që kur keni nevojë për pak ngrohtësi shtesë, gjithçka që duhet të bëni është të ktheni kapuçin lart dhe ta mbyllni xhupin. Materialet e ricikluara përputhen me respektin dhe dashurinë tuaj për planetin. Specifikimet Xhup për femra Zinxhir i plotë Pëlhurë kryesore: 100% poliestër e ricikluar Primegreen Ngjyra e produktit: Victory Crimson Kodi i produktit: GT9143 .
Detaje

adidas W ESS DOWN PAR është një xhup për femra. Vishni këtë xhup për femra dhe ndjeni ngrohtësinë e pakrahasuar që ju fal. Jaka e lartë dhe kapuçi ofrojnë më shumë rehati , kështu që kur keni nevojë për pak ngrohtësi shtesë, gjithçka që duhet të bëni është të ktheni kapuçin lart dhe ta mbyllni xhupin. Materialet e ricikluara përputhen me respektin dhe dashurinë tuaj për planetin.

Specifikimet

  • Xhup për femra
  • Zinxhir i plotë
  • Pëlhurë kryesore: 100% poliestër e ricikluar
  • Primegreen
  • Ngjyra e produktit: Victory Crimson
  • Kodi i produktit: GT9143
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Outdoor
Koleksion Sportswear
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë