TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Xhupa Sportswear Therma-FIT Repel
NIKE Xhupa Sportswear Therma-FIT Repel
NIKE Xhupa Sportswear Therma-FIT Repel
NIKE Xhupa Sportswear Therma-FIT Repel
NIKE Xhupa Sportswear Therma-FIT Repel
NIKE Xhupa Sportswear Therma-FIT Repel
NIKE Xhupa Sportswear Therma-FIT Repel
NIKE Xhupa Sportswear Therma-FIT Repel
Kodi i artikullit:
(DJ6997-601)
NIKE

NIKE Xhupa Sportswear Therma-FIT Repel

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Therma-FIT Repel Classic Series është një xhup për femra që do të jetë i preferuari juaj në ditët e ftohta. Pëlhura e tij e papërshkueshme nga uji dhe izolimi nga kushtet e jashtme janë të përbërë tërësisht nga poliesteri i ricikluar (Nike ka arritur që nga viti 2010 të sigurojë përpunimin dhe përdorimin e më shumë se 7 miliardë shisheve plastike). Teknologjia Nike Therma-FIT rregullon nxehtësinë natyrale të trupit tuaj për t'ju dhënë një ndjenjë ngrohtësie në ditët e ftohta. Materiali i butë ofron një ndjenjë butësie dhe komoditeti. Xhepat e përparmë mbyllen me zinxhir, kështu që ato janë një vend i sigurt për të ruajtur telefonat, çelësat dhe kartat, si dhe vendi i përsosur për të ngrohur duart tuaja. Grafikat në pjesën e përparme i japin këtij xhupit një pamje të trashëguar dhe të veçantë Nike. Brezi elastik me logon Swoosh në fund e ngre pamjen tuaj në një nivel më të lartë dhe ju jep një ndjesi komoditeti. Specifikim: Xhup për femra Preje standarde Teknologjia Therma-FIT Materiali: 100% poliester .
Detaje

Nike Sportswear Therma-FIT Repel Classic Series është një xhup për femra që do të jetë i preferuari juaj në ditët e ftohta. Pëlhura e tij e papërshkueshme nga uji dhe izolimi nga kushtet e jashtme janë të përbërë tërësisht nga poliesteri i ricikluar (Nike ka arritur që nga viti 2010 të sigurojë përpunimin dhe përdorimin e më shumë se 7 miliardë shisheve plastike). Teknologjia Nike Therma-FIT rregullon nxehtësinë natyrale të trupit tuaj për t'ju dhënë një ndjenjë ngrohtësie në ditët e ftohta. Materiali i butë ofron një ndjenjë butësie dhe komoditeti. Xhepat e përparmë mbyllen me zinxhir, kështu që ato janë një vend i sigurt për të ruajtur telefonat, çelësat dhe kartat, si dhe vendi i përsosur për të ngrohur duart tuaja. Grafikat në pjesën e përparme i japin këtij xhupit një pamje të trashëguar dhe të veçantë Nike. Brezi elastik me logon Swoosh në fund e ngre pamjen tuaj në një nivel më të lartë dhe ju jep një ndjesi komoditeti.

Specifikim:

  • Xhup për femra
  • Preje standarde
  • Teknologjia Therma-FIT
  • Materiali: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Xhupa
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Shkruaj JACKET
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa DM6084-010
14.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa CU5928-010
Bluzen me zinxhir Nike SPORTSWEAR HERITAGE POLYKNIT JACKET mund ta vishni në ç...
4.500 LEK
Shuma e kursyer 49%
8.900 LEK
Ndihmë