TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Xhupa

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
18 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa 85B402-001
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Masa
4
6
5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa CHA213G507-01
5.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.900 LEK
Masa
5-6
11-12
13-14
7-8
9-10
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa CJ6722-100
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa CHA213B503-01
6.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.900 LEK
Masa
9-10
7-8
13-14
11-12
5-6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa 95A625-693
6.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.800 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa 86H860-023
7.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.900 LEK
Masa
7
6
4
5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa 957917-023
Masa: XS - 6-8 vjeç; S - 8-10 vjeç; M - 10-12 vjeç; L - 12-13 vjeç; ...
7.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.900 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa GG3718
Qielli I vërenjtur dhe era nuk janë më një problem. Prerja e këti...
Xhup për fëmijë
8.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.100 LEK
Masa
128
164
152
140
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa H45030
8.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.200 LEK
Masa
140
152
164
176
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Xhupa CU9157-016
8.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa DD7134-622
8.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Xhupa CU9157-658
8.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.900 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa 95A171-023
Masa: XS - 6-8 vjeç; S - 8-10 vjeç; M - 10-12 vjeç; L - 12-13 vjeç; ...
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Xhupa CU9157-010
Xhupi Nike SPORTSWEAR SYNTHETIC-FILL për fëmijë do t’i mbajë t&e...
Xhup për fëmijë
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Xhupa CU9157-107
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Xhupa CV9692-011
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa 957915-023
Nike Jordan MA-1 Bomber është një xhup për fëmijë për d...
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Xhupa CV9692-010
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Masa
XS
M
S
L