TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Këpucë
Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Tregoni më shumë
Mosha
Masa
Tregoni më shumë
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
List: NEW
77 produkt

NEW

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H00540
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
10.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
11.600 LEK
Masa
4-
Univerzalno
5-
3-
6-
4
5
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GY0146
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
7.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.000 LEK
Masa
6.5
9
7.5
6
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 373031-12
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
8.600 LEK
Shuma e kursyer 9%
9.500 LEK
Masa
36
37
38
40
39
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DA1349-100
Atlete për stërvitje për femra
array(0) {
}
10.100 LEK
Shuma e kursyer 10%
11.200 LEK
Masa
6
8
7.5
8.5
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete ELF213F116-08
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
7.100 LEK
Shuma e kursyer 10%
7.900 LEK
Masa
40
37
36
38
39
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ5510
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në atletet për femra Reebok REEBOK R...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
7.300 LEK
Masa
6.5
9
6
7.5
8.5
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete CU3528-102
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
8.700 LEK
Shuma e kursyer 10%
9.700 LEK
Masa
7.5
6
8
8.5
7
6.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S11413-ES010
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 9%
7.500 LEK
Masa
38
36
39
37
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1012A922-011
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
11.100 LEK
Shuma e kursyer 10%
12.300 LEK
Masa
8.5
6
7
5.5
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ1327
adidas RUNFALCON 2.0 janë atlete për femra, të cilat janë të frym...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
7.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.000 LEK
Masa
5
6
4
4-
5-
6-
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S11416-KK001
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
7.100 LEK
Shuma e kursyer 10%
7.900 LEK
Masa
39
40
38
36
37
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S23840
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
23.500 LEK
Shuma e kursyer 10%
26.100 LEK
Masa
6
5
6-
5-
4
4-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EE7511
adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për femra. Dizajni i thjeshtë dhe elegant...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
7.800 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.700 LEK
Masa
Univerzalno
5-
6-
4-
4
5
6
3-
3
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EE7510
adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për femra. Dizajni i thjeshtë dhe elegan...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
7.800 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.700 LEK
Masa
6
6-
3-
4-
5-
5
Univerzalno
4
7
3
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ2467
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
7.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.000 LEK
Masa
4-
5-
5
6
4
6-
Univerzalno
3-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX8724
Një pamje e mirë klasike dominon në atletet e grave adidas BREAKNET PLUS t&...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
7.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.000 LEK
Masa
4-
6
5
6-
5-
4
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GZ2697
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
7.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.000 LEK
Masa
4
6-
5-
6
4-
5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GZ2696
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
7.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.000 LEK
Masa
5-
5
4-
4
6
6-
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete F36262
Projektuar për lojtarët rekreativë, ato paraqesin në pjesën e sip...
Atlete për stërvitje për femra
array(0) {
}
7.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.000 LEK
Masa
5
6
4
4-
6-
5-
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete G58109
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
7.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.000 LEK
Masa
4-
6-
5-
6
5
4
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H04630
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
7.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.000 LEK
Masa
5
6
6-
4-
5-
4
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H04628
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
7.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.000 LEK
Masa
6-
6
4
5-
5
4-
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H67594
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
7.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
8.000 LEK
Masa
7.5
9
6
8.5
6.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H02046
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
8.500 LEK
Shuma e kursyer 10%
9.400 LEK
Masa
4-
4
5-
6
6-
5