TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Produkte

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Tregoni më shumë
Marka
Tregoni më shumë
Mosha
Çmimi
femra
unisex
lifestyle
te-rritur
400 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FW0986
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
4-
6-
5-
6
5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV1632
Nëse jeni adhurues i vrapimit rekreativ dhe vrapimit rastësor të fundjav&eu...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
5.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
7.200 LEK
Masa
8
6.5
8.5
7.5
7
6
9
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DD2975-100
Atletet për femra Nike Air Max Bolt ju sjellin lëvizje të shpejtë dhe ...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
9.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.500 LEK
Masa
8
8.5
7.5
6.5
6
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CJ1677-009
Gëzoni një ndjenjë rehatie që zgjat, falë atleteve për femra...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
8
6.5
7.5
6
8.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FY7795
adidas COURT BOLD janë atlete për femra për veshje të përditshme....
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
5-
4-
6-
5
4
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CJ1677-102
Gëzoni një ndjenjë rehatie që zgjat, falë atleteve për femra...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
7
8.5
8
7.5
6
6.5
5.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete WL720CA1
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.800 LEK
Masa
6
6.5
8.5
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete WL720CC1
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.800 LEK
Masa
6.5
7.5
8
8.5
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S11340-PS013
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
5.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.900 LEK
Masa
38
39
36
37
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S11339-WW001
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
5.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.900 LEK
Masa
36
38
40
39
37
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete CW997HVP
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
9.000 LEK
Shuma e kursyer 30%
12.800 LEK
Masa
8
6
7.5
6.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S11341-WW001
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
37
40
38
39
36
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S11341-ES007
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
37
39
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 371128-05
Atlete lifestyle për të rritur
array(0) {
}
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
40.5
42.5
42
44
43
45
41
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 370325-01
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
8.700 LEK
Masa
40
38.5
36
37
38
39
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX8724
Një pamje e mirë klasike dominon në atletet e grave adidas BREAKNET PLUS t&...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
4-
6
5
6-
5-
4
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete 812655-005
"Tanjun" në japonisht do të thotë thjeshtësi, dhe atletet p&...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
6
8
7.5
7
6.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CJ1677-001
Gëzoni ndjenjën e rehatisë që zgjat falë atleteve për femra ...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
7.5
8.5
6.5
7
6
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV0140
Atlete Reebok Royal Complete Classic 2 sjellin një dizajn të pastër dhe t&e...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
6
8.5
9
8
6.5
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FV1613
Gjeni zonën tuaj të rehatisë në Reebok REEBOK RUNNER 4.0 SHOES atlete ...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
6.5
8.5
7.5
9
6
Univerzalno
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete CD5434-105
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.700 LEK
Masa
8.5
6.5
7
7.5
6
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Atlete CJ1677-100
Gëzoni ndjenjën e rehatisë që zgjat falë atleteve për femra ...
Atlete për vrapim për femra
array(0) {
}
9.700 LEK
Masa
8.5
6.5
7
8
5.5
7.5
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete BB6896
adidas LITE RACER CLN janë atlete për femra për përdorim të p&eum...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
3-
6
4
4-
5
5-
6-
3
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EE7511
adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për femra. Dizajni i thjeshtë dhe elegant...
Atletet lifestyle për femra
array(0) {
}
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
Univerzalno
5-
6-
4-
4
5
6
3-
3