TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete CONTINENTAL 80 STRIPES C
adidas Atlete CONTINENTAL 80 STRIPES C
adidas Atlete CONTINENTAL 80 STRIPES C
adidas Atlete CONTINENTAL 80 STRIPES C
adidas Atlete CONTINENTAL 80 STRIPES C
adidas Atlete CONTINENTAL 80 STRIPES C
adidas Atlete CONTINENTAL 80 STRIPES C
adidas Atlete CONTINENTAL 80 STRIPES C
adidas Atlete CONTINENTAL 80 STRIPES C
adidas Atlete CONTINENTAL 80 STRIPES C
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S42611)
adidas

adidas Atlete CONTINENTAL 80 STRIPES C

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
6.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 11-K 30 17.8
  • 2- 35 21.2
  • 11K 29 17.4
  • 1 33 20
  • 2 34 20.8
  • 10K 28 16.6
  • 13-K 32 19.5
  • 12-K 31 18.7
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
11-K 30 17.8
2- 35 21.2
11K 29 17.4
1 33 20
2 34 20.8
10K 28 16.6
13-K 32 19.5
12-K 31 18.7

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
11-K 30 17.8
2- 35 21.2
11K 29 17.4
1 33 20
2 34 20.8
10K 28 16.6
13-K 32 19.5
12-K 31 18.7

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë