TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Bluzë

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Tregoni më shumë
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
basketboll
8 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë 855175-R78
T-Shirt Nike JDB është një bluzë për fëmijë për dj...
Bluzë për basketboll për fëmijë
array(0) {
}
1.500 LEK
Shuma e kursyer 32%
2.200 LEK
Masa
4
6
7
5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë CJ0921-687
Bluzë për meshkuj për basketboll
array(0) {
}
3.200 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.500 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë CJ0921-102
Bluzë për meshkuj për basketboll
array(0) {
}
3.200 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.500 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë CJ6308-100
Bluzë për meshkuj për basketboll
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë CU9570-100
Bluzë për meshkuj për basketboll
array(0) {
}
3.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
5.300 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë DA1894-100
Bluza me mëngë të shkurtra Nike Jordan HBR është një bluz&eu...
Bluzë për meshkuj për basketboll
array(0) {
}
3.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
5.300 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë CZ8402-100
Nike JORDAN JUMPMAN është një bluzë basketbolli me mëngë t&e...
Bluzë për meshkuj për basketboll
array(0) {
}
3.900 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.500 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë CK9779-010
Klubi i famshëm francez i futbollit dhe koleksioni prestigjioz Jordan frymëzuan ...
Bluzë për meshkuj për basketboll
array(0) {
}
3.900 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.500 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL