TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Pantallona të shkurtra

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Tregoni më shumë
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
basketboll
5 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pantallona të shkurtra për fëmijë
3.900 LEK
Masa
4
7
5
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pantallona të shkurtra për fëmijë
4.800 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pantallona të shkurtra për basketboll për meshkuj
3.800 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Pantallona të shkurtra për basketboll për meshkuj
5.900 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Masa: XS - 6-8 vjeç; S - 8-10 vjeç; M - 10-12 vjeç; L - 12-13 vjeç; ...
Pantallona të shkurtra për fëmijë
3.900 LEK
Masa
M
S
L
XL