TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Streçe

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
vrapim
8 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe DV0367
ADIDAS ESSENTIALS 3-STRIPES LEGGINGS janë streçe për fëmijë me ...
1.700 LEK
Shuma e kursyer 48%
3.300 LEK
Masa
116
152
158
128
140
164
Univerzalno
170
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe ED9295
adidas RUN IT 3-STRIPES TIGHTS janë streçe për meshkuj për vrapim me...
Streçe për meshkuj
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe GU8940
Prosecna ocena:
vlerësime
3
vlerësime
3
Streçe për femra
6.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.900 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe H13250
Streçe për femra
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe 1369771-001
Streçe për femra
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Masa
XS
MD
LG
SM
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe DM7318-010
Streçe për femra
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe 1356164-001
7.700 LEK
Shuma e kursyer 40%
12.900 LEK
Masa
MD
LG
XL
SM
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Streçe GU3833
Streçe për femra
8.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.200 LEK
Masa
XS
S
M
L