TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Atlete LOCKER PS
CHAMPION Atlete LOCKER PS
CHAMPION Atlete LOCKER PS
CHAMPION Atlete LOCKER PS
CHAMPION Atlete LOCKER PS
CHAMPION Atlete LOCKER PS
CHAMPION Atlete LOCKER PS
CHAMPION Atlete LOCKER PS
CHAMPION Atlete LOCKER PS
CHAMPION Atlete LOCKER PS
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S32697-WW001)
CHAMPION

CHAMPION Atlete LOCKER PS

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 28 28 16
 • 34 34 21.5
 • 32 32 20
 • 33 33 21
 • 35 35 22.5
 • 29 29 17
 • 30 30 18
 • 31 31 19
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atlete me qafë Champion Locker për fëmijë kanë një pamje moderne sportive. Lërini fëmijët tuaj të shijojnë komoditetin e këtij modeli gjatë vjeshtës dhe pranverës. Me dizajnin dhe zgjedhjen e ngjyrave, këto atlete përshtatem me çdo kombinim të veshjeve. Atlete Champion Locker mbështet këmbët e vogla dhe sjell siguri në çdo hap. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike siguron qëndrueshmërinë dhe komoditetin e duhur dhe është gjithashtu e lehtë për t'u mbajtur e pastër. Specifikimi: Atlete për fëmijë Lidhëse Përbërja e pjesës së sipërme: poliuretani.
Detaje

Atlete me qafë Champion Locker për fëmijë kanë një pamje moderne sportive. Lërini fëmijët tuaj të shijojnë komoditetin e këtij modeli gjatë vjeshtës dhe pranverës. Me dizajnin dhe zgjedhjen e ngjyrave, këto atlete përshtatem me çdo kombinim të veshjeve. Atlete Champion Locker mbështet këmbët e vogla dhe sjell siguri në çdo hap. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike siguron qëndrueshmërinë dhe komoditetin e duhur dhe është gjithashtu e lehtë për t'u mbajtur e pastër.
Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Lidhëse
 • Përbërja e pjesës së sipërme: poliuretani

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  28 28 16
  34 34 21.5
  32 32 20
  33 33 21
  35 35 22.5
  29 29 17
  30 30 18
  31 31 19
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë