adidas Atlete Galaxy 6
adidas Atlete Galaxy 6
adidas Atlete Galaxy 6
adidas Atlete Galaxy 6
adidas Atlete Galaxy 6
adidas Atlete Galaxy 6
adidas Atlete Galaxy 6
adidas Atlete Galaxy 6
adidas Atlete Galaxy 6
adidas Atlete Galaxy 6
Kodi i artikullit: GW3848
adidas

adidas Atlete Galaxy 6

Kodi i artikullit: GW3848
Kodi i prodhuesit: LIV00
Atlete vrapimi për meshkuj adidas GALAXY 6 ideale për përdorim të përditshëm dhe të cilat përmbajnë ende disa teknologji inovative. Pjesa e sipërme me përbërje tekstile, e lehtë dhe me ajrosje lejon qarkullimin e ajrit, në mënyrë që këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta gjatë gjithë kohës dhe në qoftëse keni lëvizur për një kohë të gjatë. Shtresa e mesesme me mbushje Cloudfoam ofron fleksibilitet në çdo hap, ndërsa tabani prej gome është projektuar për të qëndruar i fortë në të gjitha sipërfaqet duke ju garantuar siguri dhe mbështetje të mirë deri në hapin e fundit. Vishini këto atlete adidas dhe dilni për të shijuar ditën tuaj me rehati maskimale dhe stil të bukur. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar. Specifikimi: Atlete vrapimi për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Logo adidas Pjesa e sipërme tekstile OrthoLite® Shtresa e mesme Cloudfoam Pjesa e brendshme tekstile Taban gome.
Prosečna ocena:
5
vlerësime
vlerësime
1
(Oceni)

SPORT VISION OUTLET, TANIMË EDHE ONLINE.

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

8.000 LEK
8.000 LEK
5.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 40 2/3
 • 45 1/3
 • 46
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atlete vrapimi për meshkuj adidas GALAXY 6 ideale për përdorim të përditshëm dhe të cilat përmbajnë ende disa teknologji inovative. Pjesa e sipërme me përbërje tekstile, e lehtë dhe me ajrosje lejon qarkullimin e ajrit, në mënyrë që këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta gjatë gjithë kohës dhe në qoftëse keni lëvizur për një kohë të gjatë. Shtresa e mesesme me mbushje Cloudfoam ofron fleksibilitet në çdo hap, ndërsa tabani prej gome është projektuar për të qëndruar i fortë në të gjitha sipërfaqet duke ju garantuar siguri dhe mbështetje të mirë deri në hapin e fundit. Vishini këto atlete adidas dhe dilni për të shijuar ditën tuaj me rehati maskimale dhe stil të bukur. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar.

Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Logo adidas
 • Pjesa e sipërme tekstile
 • OrthoLite®
 • Shtresa e mesme Cloudfoam
 • Pjesa e brendshme tekstile
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand adidas
  Qëllimi Vrapim
  Koleksion Performance

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FZ5621
  10.200 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  20.300 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete IG0340
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IF2229
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  1
  vlerësime
  1
  5.800 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  11.600 LEK
  Shtoni në shportë
  adidas Atlete Galaxy 6
  Atlete
  adidas Atlete Galaxy 6