në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Atlete NIGAT PS
CHAMPION Atlete NIGAT PS
CHAMPION Atlete NIGAT PS
CHAMPION Atlete NIGAT PS
CHAMPION Atlete NIGAT PS
CHAMPION Atlete NIGAT PS
CHAMPION Atlete NIGAT PS
CHAMPION Atlete NIGAT PS
CHAMPION Atlete NIGAT PS
CHAMPION Atlete NIGAT PS
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S32789-WW001)
CHAMPION

CHAMPION Atlete NIGAT PS

Çmimi i mëparshëm
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 34 34 21.5
  • 35 35 22.5
  • 33 33 21
  • 29 29 17
  • 32 32 20
  • 28 28 16
  • 30 30 18
  • 31 31 19
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
34 34 21.5
35 35 22.5
33 33 21
29 29 17
32 32 20
28 28 16
30 30 18
31 31 19
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë