adidas HOOPS 3.0 MID
adidas HOOPS 3.0 MID
adidas HOOPS 3.0 MID
adidas HOOPS 3.0 MID
adidas HOOPS 3.0 MID
adidas HOOPS 3.0 MID
adidas HOOPS 3.0 MID
adidas HOOPS 3.0 MID
adidas HOOPS 3.0 MID
adidas HOOPS 3.0 MID
Kodi i artikullit: ID9838
adidas

adidas HOOPS 3.0 MID

Kodi i artikullit: ID9838
Kodi i prodhuesit: LWO77
adidas HOOPS 3.0 MID janë atlete për meshkuj të frymëzuar nga basketbolli, me pamje tërheqëse dhe funksionalitet maksimal. Stili retro i ridizenjuar sjell një pamje të mrekullueshme të përshtatur me modën e sotme por të frymëzuar nga basketbolli i kohës së kaluar. Kaloni ditën me rehati të jashtëzakonshme dhe në të njëjtën kohë përmirësoni stilin tuaj. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike dhe logoja e markës adidas ofrojnë një stil të bukur që do të mund të kombinohet lehtësisht me të gjitha veshjet e garderobës suaj. Stili tipik i atleteve të basketbollit adidas kombinohet me një ndjenjë të përmirësuar të rehatisë dhe komoditetit. Tabani i gomës siguron kapje dhe stabilitet të shkëlqyer në të gjitha llojet e sipërfaqeve. Atletet kanë një profil gjysmë të thellë me lidhëse klasike. Vishni këto atlete adidas dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.Specifikimet: Atlete për meshkuj Profil gjysmë i thellë Lidhëse Pjesa e sipërme sintetike Logo adidas Taban gome.

SPORT VISION OUTLET ONLINE

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

10.200 LEK
10.200 LEK
6.100 LEK
Shuma e kursyer: 4.100 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 46
 • 40 2/3
 • 44
 • 45 1/3
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

adidas HOOPS 3.0 MID janë atlete për meshkuj të frymëzuar nga basketbolli, me pamje tërheqëse dhe funksionalitet maksimal. Stili retro i ridizenjuar sjell një pamje të mrekullueshme të përshtatur me modën e sotme por të frymëzuar nga basketbolli i kohës së kaluar. Kaloni ditën me rehati të jashtëzakonshme dhe në të njëjtën kohë përmirësoni stilin tuaj. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike dhe logoja e markës adidas ofrojnë një stil të bukur që do të mund të kombinohet lehtësisht me të gjitha veshjet e garderobës suaj. Stili tipik i atleteve të basketbollit adidas kombinohet me një ndjenjë të përmirësuar të rehatisë dhe komoditetit. Tabani i gomës siguron kapje dhe stabilitet të shkëlqyer në të gjitha llojet e sipërfaqeve. Atletet kanë një profil gjysmë të thellë me lidhëse klasike. Vishni këto atlete adidas dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.

Specifikimet:

 • Atlete për meshkuj
 • Profil gjysmë i thellë
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme sintetike
 • Logo adidas
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand adidas
  Qëllimi Basketboll
  Koleksion Sportswear
  adidas HOOPS 3.0 MID
  Atlete
  adidas HOOPS 3.0 MID