TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

MAX Biçikleta 29
Kodi i artikullit:
(30129MAX05)
MAX

MAX Biçikleta 29" MAX BIÇIKLETA HOONIGAN BLACK 7.0

Çmimi i mëparshëm
25.990 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
25.990 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
25.990 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 29 *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Biçikleta
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka MAX
Qëllimi Çiklizëm
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë