në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

THE NORTH FACE Bluza W STANDARD HOODIE GARDENIA WHITE
THE NORTH FACE Bluza W STANDARD HOODIE GARDENIA WHITE
THE NORTH FACE Bluza W STANDARD HOODIE GARDENIA WHITE
THE NORTH FACE Bluza W STANDARD HOODIE GARDENIA WHITE
THE NORTH FACE Bluza W STANDARD HOODIE GARDENIA WHITE
THE NORTH FACE Bluza W STANDARD HOODIE GARDENIA WHITE
THE NORTH FACE Bluza W STANDARD HOODIE GARDENIA WHITE
THE NORTH FACE Bluza W STANDARD HOODIE GARDENIA WHITE
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(NF0A4M7CN3N1)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Bluza W STANDARD HOODIE GARDENIA WHITE

Çmimi i mëparshëm
12.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza me kapuç për femra North Face STANDARD është një veshje klasike që mund ta vishni në çdo kohë dhe kudo. Pavarësisht nëse dëshironi rehati pas një dite skijimi, shëtitjeje në male, ose rehati të thjeshtë gjatë kohës së lirë në qytet, kjo bluzë ka gjithçka që ju nevojitet. Dizajni klasik dhe pëlhura e butë janë të përjetshme. Specifikimi Prerje standarde Kapuç i rregullueshëm .
Detaje

Bluza me kapuç për femra North Face STANDARD është një veshje klasike që mund ta vishni në çdo kohë dhe kudo. Pavarësisht nëse dëshironi rehati pas një dite skijimi, shëtitjeje në male, ose rehati të thjeshtë gjatë kohës së lirë në qytet, kjo bluzë ka gjithçka që ju nevojitet. Dizajni klasik dhe pëlhura e butë janë të përjetshme.
Specifikimi

 • Prerje standarde
 • Kapuç i rregullueshëm

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Qëllimi Outdoor
  Marka THE NORTH FACE
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë