në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

ELLESSE Produkte SKI MICROFLEECE
ELLESSE Produkte SKI MICROFLEECE
ELLESSE Produkte SKI MICROFLEECE
ELLESSE Produkte SKI MICROFLEECE
ELLESSE Produkte SKI MICROFLEECE
ELLESSE Produkte SKI MICROFLEECE
ELLESSE Produkte SKI MICROFLEECE
ELLESSE Produkte SKI MICROFLEECE
Kodi i artikullit:
(ELA223M653-61)
ELLESSE

ELLESSE Produkte SKI MICROFLEECE

Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Ellesse SKI MICROFLEECE është bluzë për meshkuj ideale për aktivitetet tuaja sportive në dëborë. Kjo bluzë është prej materiali poliester, kështu që do t'ju ofrojë ngrohtësi optimale dhe rehati të jashtëzakonshme. Ka një përshtatje standarde, një jakë të lartë dhe një zinxhir të gjatë 1/3.Specifikimi: Bluzë për meshkuj Prerje standarde Zinxhirë me gjatësi 1/3 Materiali: 100% poliestër.
Detaje

Ellesse SKI MICROFLEECE është bluzë për meshkuj ideale për aktivitetet tuaja sportive në dëborë. Kjo bluzë është prej materiali poliester, kështu që do t'ju ofrojë ngrohtësi optimale dhe rehati të jashtëzakonshme. Ka një përshtatje standarde, një jakë të lartë dhe një zinxhir të gjatë 1/3.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Prerje standarde
 • Zinxhirë me gjatësi 1/3
 • Materiali: 100% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Skii
  Marka ELLESSE
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë