CHAMPION ROCH
CHAMPION ROCH
CHAMPION ROCH
CHAMPION ROCH
Kodi i artikullit: CHA231B604-Z4
CHAMPION

CHAMPION ROCH

Kodi i artikullit: CHA231B604-Z4
Jepini djalit tuaj dhuratën e rehatisë pa kufi me bluzën Hoodie Champion BOYS ROCH HOODY. Kjo bluzë me përshtatje moderne është e përbërë nga një material i njohur mbi të gjitha për komoditetin e madh, butësinë dhe formën e saj të qëndrueshme dhe përshtatjen e përsosur. Materiali elastik ndihmon në stabilitetin e bluzës pavarësisht se sa shumë mund të lëvizë dhe se sa aktiv do të jetë djali juaj dhe gjithashtu do ta mbajë atë ngrohtë duke mos lejuar ajrin e ftohtë të depërtojë në trup. Xhepi i kangurit ndodhet aty për ta bërë më të lehtë mbajtjen e sendeve të nevojshme. Logoja e madhe Champion në pjesën e përparme do të kopletojë dizajnin e bluzës duke e bërë lehtësisht të kombinueshme me pjesën e poshtme të kostumit apo dhe me xhinset e preferuara të djalit tuaj. Djali juaj do të duket mjaft mirë duke shijuar rehati gjatë gjithë ditës me bluzën me kapuç Champion. Specifikimi: Bluzë Hoodie për fëmijë Xhep i madh kanguri Logo Champion.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Jepini djalit tuaj dhuratën e rehatisë pa kufi me bluzën Hoodie Champion BOYS ROCH HOODY. Kjo bluzë me përshtatje moderne është e përbërë nga një material i njohur mbi të gjitha për komoditetin e madh, butësinë dhe formën e saj të qëndrueshme dhe përshtatjen e përsosur. Materiali elastik ndihmon në stabilitetin e bluzës pavarësisht se sa shumë mund të lëvizë dhe se sa aktiv do të jetë djali juaj dhe gjithashtu do ta mbajë atë ngrohtë duke mos lejuar ajrin e ftohtë të depërtojë në trup. Xhepi i kangurit ndodhet aty për ta bërë më të lehtë mbajtjen e sendeve të nevojshme. Logoja e madhe Champion në pjesën e përparme do të kopletojë dizajnin e bluzës duke e bërë lehtësisht të kombinueshme me pjesën e poshtme të kostumit apo dhe me xhinset e preferuara të djalit tuaj. Djali juaj do të duket mjaft mirë duke shijuar rehati gjatë gjithë ditës me bluzën me kapuç Champion.

Specifikimi:

 • Bluzë Hoodie për fëmijë
 • Xhep i madh kanguri
 • Logo Champion

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Brand CHAMPION
  CHAMPION ROCH
  Bluza
  CHAMPION ROCH