TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Jelek

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
1 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Jelek CHA213B500-21
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Masa
9-10
5-6
7-8
13-14
11-12