TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

SPEEDO Kapëse hunde NOSE CLIP XU CLEAR
Kodi i artikullit:
(8708127044)
SPEEDO

SPEEDO Kapëse hunde NOSE CLIP XU CLEAR

Çmimi i mëparshëm
1.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
1.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
1.000 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • ONESZ ONE SIZE
  • ONESZ ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapëse hunde
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Marka SPEEDO
Qëllimi Notim
Masa Masa EU Masa në cm
ONESZ ONE SIZE
ONESZ ONE SIZE
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë