TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Këpucët
Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
meshkuj
unisex
te-rritur
List: NEW
3 produkt

NEW

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Këpucët ELA193169-01
Këpucët për meshkuj
array(0) {
}
4.700 LEK
Shuma e kursyer 41%
7.900 LEK
Masa
41
45
43
42
44
40
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Këpucët ELA193169-03
Këpucët për meshkuj
array(0) {
}
4.700 LEK
Shuma e kursyer 41%
7.900 LEK
Masa
45
43
41
40
42
44
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Këpucët KAF213M155-01
array(0) {
}
7.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.900 LEK
Masa
40
42
45
43
41
44