TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Valixhe

Për faqe
femra
unisex
te-rritur
3 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
J2C
Valixhe J2CE221500-20
5.800 LEK
Shuma e kursyer 50%
11.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
J2C
Valixhe J2CE221500-24
6.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
13.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
J2C
Valixhe J2CE221501-28
8.000 LEK
Shuma e kursyer 50%
16.000 LEK