në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
adidas Produkte TENSAUR
Atlete për vrapim për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S24052)
adidas

adidas Produkte TENSAUR

 • 22
  22
 • 23
  23
 • 27
  27
 • 21
  21
 • 24
  24
 • 26
  26
 • 25
  25
 • 20
  20
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
adidas TENSAUR I janë atlete për fëmijë për hapat dhe lojën e parë të fëmijës tuaj. Ato janë krijuar për të siguruar rehati të përsosur gjatë aktiviteteve gjatë gjithë ditës, në mënyrë që të jenë të lumtur ndërsa zbulojnë botën përreth tyre. Në pjesën e sipërme ka pjesë rrjetë që mundësojnë qarkullim të vazhdueshëm të ajrit, duke parandaluar djersitjen e këmbëve. Atletet kanë rripa velcro që e bëjnë më të lehtë veshjen dhe heqjen. Shtresa EVA sjell komoditet dhe lehtësi të përmirësuar në çdo hap, dhe shputa përshtatet në mënyrë të përkryer në një larmi sipërfaqesh. Specifikim: • Atlete për fëmijë për bebe • Pjesë e sipërme rrjetë • Teknologjia EVA • Ngjyra: e zezë • Kodi i artikullit: S24052 .
Detaje

adidas TENSAUR I janë atlete për fëmijë për hapat dhe lojën e parë të fëmijës tuaj.

Ato janë krijuar për të siguruar rehati të përsosur gjatë aktiviteteve gjatë gjithë ditës, në mënyrë që të jenë të lumtur ndërsa zbulojnë botën përreth tyre.

Në pjesën e sipërme ka pjesë rrjetë që mundësojnë qarkullim të vazhdueshëm të ajrit, duke parandaluar djersitjen e këmbëve.

Atletet kanë rripa velcro që e bëjnë më të lehtë veshjen dhe heqjen.

Shtresa EVA sjell komoditet dhe lehtësi të përmirësuar në çdo hap, dhe shputa përshtatet në mënyrë të përkryer në një larmi sipërfaqesh.

Specifikim:

• Atlete për fëmijë për bebe

• Pjesë e sipërme rrjetë

• Teknologjia EVA

• Ngjyra: e zezë

• Kodi i artikullit: S24052

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë