në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court
UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court
UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court
UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court
UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court
UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court
UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court
UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court
UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court
UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court
Atlete futbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(UMF223B106-01)
UMBRO

UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court

Çmimi i mëparshëm
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 35 35
 • 39 39
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Umbro SWEEPER Indoor Court janë këpucë futbolli për fëmijë. Ato kanë pjesën e sipërme të butë poliuretani me një zonë të qartë ndikimi për gjuajtje të sakta. Qepja e brendshme e tekstilit ju siguron ajrosje dhe rehati, gjithashtu sholla prej gome siguron kapje të shkëlqyer në sipërfaqe. Specifikimi: Këpucë futbolli për fëmijë Pjesa e sipërme poliuretani Shollë gome.
Detaje

Umbro SWEEPER Indoor Court janë këpucë futbolli për fëmijë. Ato kanë pjesën e sipërme të butë poliuretani me një zonë të qartë ndikimi për gjuajtje të sakta. Qepja e brendshme e tekstilit ju siguron ajrosje dhe rehati, gjithashtu sholla prej gome siguron kapje të shkëlqyer në sipërfaqe.
Specifikimi:

 • Këpucë futbolli për fëmijë
 • Pjesa e sipërme poliuretani
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Adoleshentë
  Qëllimi Futboll
  Gjinia Fëmijë djem
  Marka UMBRO
  Masa Masa EU Masa në cm
  36 36
  37 37
  38 38
  35 35
  39 39
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë