UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court
UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court
UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court
UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court
UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court
UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court
UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court
UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court
UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court
UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court
Kodi i artikullit: UMF223B106-01
UMBRO

UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court

Kodi i artikullit: UMF223B106-01
Umbro SWEEPER Indoor Court janë këpucë futbolli për fëmijë. Ato kanë pjesën e sipërme të butë poliuretani me një zonë të qartë ndikimi për gjuajtje të sakta. Qepja e brendshme e tekstilit ju siguron ajrosje dhe rehati, gjithashtu sholla prej gome siguron kapje të shkëlqyer në sipërfaqe. Specifikimi: Këpucë futbolli për fëmijë Pjesa e sipërme poliuretani Shollë gome.

SPORT VISION OUTLET, TANIMË EDHE ONLINE.

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

4.900 LEK
4.900 LEK
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Umbro SWEEPER Indoor Court janë këpucë futbolli për fëmijë. Ato kanë pjesën e sipërme të butë poliuretani me një zonë të qartë ndikimi për gjuajtje të sakta. Qepja e brendshme e tekstilit ju siguron ajrosje dhe rehati, gjithashtu sholla prej gome siguron kapje të shkëlqyer në sipërfaqe.
Specifikimi:

 • Këpucë futbolli për fëmijë
 • Pjesa e sipërme poliuretani
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Adoleshentë
  Qëllimi Futboll
  Gjinia Fëmijë djem
  Brand UMBRO

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete UMF231B111-20
  5.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete UMF233B105-02
  5.500 LEK
  Shtoni në shportë
  UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court
  Atlete
  UMBRO Atlete SWEEPER Indoor Court