në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

COLMAR Atlete Travis Boost
COLMAR Atlete Travis Boost
COLMAR Atlete Travis Boost
COLMAR Atlete Travis Boost
COLMAR Atlete Travis Boost
COLMAR Atlete Travis Boost
COLMAR Atlete Travis Boost
COLMAR Atlete Travis Boost
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(TRAVIS-004-22AW)
COLMAR

COLMAR Atlete Travis Boost

Çmimi i mëparshëm
16.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
16.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
16.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 43 43 28.5
  • 45 45 29.9
  • 40 40 26.5
  • 42 42 27.9
  • 44 44 29.2
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka COLMAR
Masa Masa EU Masa në cm
43 43 28.5
45 45 29.9
40 40 26.5
42 42 27.9
44 44 29.2
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë