në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

SKECHERS Atlete SKECH-LITE PRO
SKECHERS Atlete SKECH-LITE PRO
SKECHERS Atlete SKECH-LITE PRO
SKECHERS Atlete SKECH-LITE PRO
SKECHERS Atlete SKECH-LITE PRO
SKECHERS Atlete SKECH-LITE PRO
SKECHERS Atlete SKECH-LITE PRO
SKECHERS Atlete SKECH-LITE PRO
SKECHERS Atlete SKECH-LITE PRO
SKECHERS Atlete SKECH-LITE PRO
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(232591-NVBK)
SKECHERS

SKECHERS Atlete SKECH-LITE PRO

Çmimi i mëparshëm
9.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 45
 • 40
 • 42
 • 41
 • 42.5
 • 46
 • 43
 • 44
 • 47.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Një nivel më i lartë rehatie në atletet Lifestyle për meshkuj SKECHERS SKECH-LITE PRO. Këto atlete klasike e kanë pjesën e sipërme prej rrjete me veshje lëkure sintetike. Nuk keni më nevojë të zgjidhni midis stilit, prakticitetit dhe qëndrueshmërisë, sepse me këtë model ju i keni të gjitha këto cilësi të bashkuara në një atlete të vetme. Sockliner Memory Foam® e bën ecjen tuaj të jetë e rehatshme. E përbërë nga materiale 100% vegane, kjo është një arsye më shumë për t'i bërë këto atletet të preferuarat e tua. Shtresa e mesme Skech-Lite thith goditjet nëse është dita juaj e stërvitjes. Logoja e markës përshtatet me estetikën e mirë të modelit duke nxjerr në pah stilin cilësinë dhe origjinalitetin e markës.Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Shtresë Skechers Memory Foam® Shtresë e mesme Skech-Lite Përbërja e sipërme: rrjetë Taban gome.
Detaje

Një nivel më i lartë rehatie në atletet Lifestyle për meshkuj SKECHERS SKECH-LITE PRO. Këto atlete klasike e kanë pjesën e sipërme prej rrjete me veshje lëkure sintetike. Nuk keni më nevojë të zgjidhni midis stilit, prakticitetit dhe qëndrueshmërisë, sepse me këtë model ju i keni të gjitha këto cilësi të bashkuara në një atlete të vetme. Sockliner Memory Foam® e bën ecjen tuaj të jetë e rehatshme. E përbërë nga materiale 100% vegane, kjo është një arsye më shumë për t'i bërë këto atletet të preferuarat e tua. Shtresa e mesme Skech-Lite thith goditjet nëse është dita juaj e stërvitjes. Logoja e markës përshtatet me estetikën e mirë të modelit duke nxjerr në pah stilin cilësinë dhe origjinalitetin e markës.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Shtresë Skechers Memory Foam®
 • Shtresë e mesme Skech-Lite
 • Përbërja e sipërme: rrjetë
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka SKECHERS
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 232591-GYBK
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  1
  vlerësime
  1
  6.900 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  9.900 LEK
  Ndihmë