në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

Reebok Atlete ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete ROYAL COMPLETE CLN2
Reebok Atlete ROYAL COMPLETE CLN2
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(EF7769)
Reebok

Reebok Atlete ROYAL COMPLETE CLN2

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • 40
  • 38
  • 37
  • 38.5
  • 36
  • 39
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka Reebok
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë