në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete RUNFALCON 3.0 AC I
adidas Atlete RUNFALCON 3.0 AC I
adidas Atlete RUNFALCON 3.0 AC I
adidas Atlete RUNFALCON 3.0 AC I
adidas Atlete RUNFALCON 3.0 AC I
adidas Atlete RUNFALCON 3.0 AC I
adidas Atlete RUNFALCON 3.0 AC I
adidas Atlete RUNFALCON 3.0 AC I
adidas Atlete RUNFALCON 3.0 AC I
adidas Atlete RUNFALCON 3.0 AC I
Kodi i artikullit:
(HP5864)
adidas

adidas Atlete RUNFALCON 3.0 AC I

Prosečna ocena:
5
vlerësime
vlerësime
1
(Oceni)
Çmimi i mëparshëm
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Çmimi me zbritje
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 20
 • 26
 • 25
 • 24
 • 21
 • 23
 • 22
 • 27
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Koleksion Sportswear
Vlerësimet e shfaqura janë marrë ekskluzivisht nga përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.

 • Klaudia
  Klaudia

  Super

  25.05.2023. 17:25

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete IG7276
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete HP5861
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete HP5863
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Ndihmë