në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Atlete KUDI
CHAMPION Atlete KUDI
CHAMPION Atlete KUDI
CHAMPION Atlete KUDI
CHAMPION Atlete KUDI
CHAMPION Atlete KUDI
CHAMPION Atlete KUDI
CHAMPION Atlete KUDI
CHAMPION Atlete KUDI
CHAMPION Atlete KUDI
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CHF233M111-62)
CHAMPION

CHAMPION Atlete KUDI

Çmimi i mëparshëm
8.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • 43
  • 42
  • 41
  • 44
  • 40
  • 45
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka CHAMPION
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë