Nike Downshifter 13
Nike Downshifter 13
Nike Downshifter 13
Nike Downshifter 13
Nike Downshifter 13
Nike Downshifter 13
Kodi i artikullit: FD6454-002
Nike

Nike Downshifter 13

Kodi i artikullit: FD6454-002
Pavarësisht nëse jeni vrapues profesionist apo dhe një fillestar që sapo keni nisur të vraponi dhe ajo që po kërkoni është të përmirësoni aftësitë tuaja, atletet e vrapimit për meshkuj Nike Downshifter 13 janë zgjedhja ideale për ju pasi do të plotësojnë me lehtësi të gjitha nevojat tuaja. Pjesa e sipërme prej rrjete është e butë në prekje dhe ofron një nivel të lartë ajrosjeje. E qëndrueshme, e lehtë dhe e mbështjell butësisht këmbën duke ofruar butësi dhe rehati perfekte. Lidhëset e këtij modeli, sigurojnë stabilitet akoma më të mirë të këmbës. Shtresa e mesme me shkumë e bën çdo hap më të rehatshëm dhe siguron mbështetje superiore. Tabani i gomës siguron stabilitet të jashtëzakonshëm në sipërfaqe të ndryshme dhe kështu ju do të keni gjatë gjithë kohës lehtësi në lëvizje dhe më shumë vetëbesim se më parë. Logoja Nike është një detaj i rëndësishëm që plotëson dizajnin e mrekullueshëm të këtij modeli dhe nxjerr gjithashtu në pah markën tuaj të preferuar së bashku me cilësinë maksimale dhe origjinalitetin që e karakterizon atë si markë. Vishni këto atlete funksionale Nike dhe nisuni për të thyer rekordet tuaja personale. Specifikimet: Atlete vrapimi për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Shtresë e mesme me shkumë Pjesa e sipërme: rrjetë Logo Nike Taban gome.
9.500 LEK
9.500 LEK
8.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 42.5
 • 44
 • 41
 • 43
 • 42
 • 40.5
 • 44.5
 • 45
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Pavarësisht nëse jeni vrapues profesionist apo dhe një fillestar që sapo keni nisur të vraponi dhe ajo që po kërkoni është të përmirësoni aftësitë tuaja, atletet e vrapimit për meshkuj Nike Downshifter 13 janë zgjedhja ideale për ju pasi do të plotësojnë me lehtësi të gjitha nevojat tuaja. Pjesa e sipërme prej rrjete është e butë në prekje dhe ofron një nivel të lartë ajrosjeje. E qëndrueshme, e lehtë dhe e mbështjell butësisht këmbën duke ofruar butësi dhe rehati perfekte. Lidhëset e këtij modeli, sigurojnë stabilitet akoma më të mirë të këmbës. Shtresa e mesme me shkumë e bën çdo hap më të rehatshëm dhe siguron mbështetje superiore. Tabani i gomës siguron stabilitet të jashtëzakonshëm në sipërfaqe të ndryshme dhe kështu ju do të keni gjatë gjithë kohës lehtësi në lëvizje dhe më shumë vetëbesim se më parë. Logoja Nike është një detaj i rëndësishëm që plotëson dizajnin e mrekullueshëm të këtij modeli dhe nxjerr gjithashtu në pah markën tuaj të preferuar së bashku me cilësinë maksimale dhe origjinalitetin që e karakterizon atë si markë. Vishni këto atlete funksionale Nike dhe nisuni për të thyer rekordet tuaja personale.

Specifikimet:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Shtresë e mesme me shkumë
 • Pjesa e sipërme: rrjetë
 • Logo Nike
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FD2291-104
  10.100 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  11.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DR2695-009
  8.400 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  9.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DR2615-102
  21.300 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  25.100 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DR2695-103
  8.400 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  9.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Downshifter 13
  Atlete
  Nike Downshifter 13