në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

LONSDALE Produkte LION FOIL II Full Zip
LONSDALE Produkte LION FOIL II Full Zip
LONSDALE Produkte LION FOIL II Full Zip
LONSDALE Produkte LION FOIL II Full Zip
LONSDALE Produkte LION FOIL II Full Zip
LONSDALE Produkte LION FOIL II Full Zip
LONSDALE Produkte LION FOIL II Full Zip
LONSDALE Produkte LION FOIL II Full Zip
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(LNA213F603-01)
LONSDALE

LONSDALE Produkte LION FOIL II Full Zip

 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka LONSDALE
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Xhupa LNA203F502-01
5.000 LEK
Shuma e kursyer 49%
9.900 LEK
Ndihmë