TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë me mëngë të gjata SPORTSWEAR ESSENTIAL FLEECE
NIKE Bluzë me mëngë të gjata SPORTSWEAR ESSENTIAL FLEECE
NIKE Bluzë me mëngë të gjata SPORTSWEAR ESSENTIAL FLEECE
NIKE Bluzë me mëngë të gjata SPORTSWEAR ESSENTIAL FLEECE
NIKE Bluzë me mëngë të gjata SPORTSWEAR ESSENTIAL FLEECE
NIKE Bluzë me mëngë të gjata SPORTSWEAR ESSENTIAL FLEECE
NIKE Bluzë me mëngë të gjata SPORTSWEAR ESSENTIAL FLEECE
NIKE Bluzë me mëngë të gjata SPORTSWEAR ESSENTIAL FLEECE
Bluzë me mëngë të gjata për femra
Kodi i artikullit:
(BV4112-273)
NIKE

NIKE Bluzë me mëngë të gjata SPORTSWEAR ESSENTIAL FLEECE

Çmimi i mëparshëm
8.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.200 LEK
Çmimi me zbritje
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Essential është një bluzë për femra që do t'ju mbrojë nga i ftohti dhe do t'ju ofrojë rehati të jashtëzakonshme. Logoja e madhe e Nike në pjesën e përparme i bën të gjithë të kuptojnë se jeni serioz kur bëhet fjalë për sportin. Kjo bluzë për femra është e përbërë nga material jashtëzakonisht i butë dhe i ngrohtë, dhe do t'ju ofrojë rehati dhe ngrohtësi superiore. Për rehati të përditshme, vishni këtë bluzë për femra Nike Sportswear Essential. Specifikim: Bluzë për femra Prerje standarde Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester .
Detaje

Nike Sportswear Essential është një bluzë për femra që do t'ju mbrojë nga i ftohti dhe do t'ju ofrojë rehati të jashtëzakonshme. Logoja e madhe e Nike në pjesën e përparme i bën të gjithë të kuptojnë se jeni serioz kur bëhet fjalë për sportin. Kjo bluzë për femra është e përbërë nga material jashtëzakonisht i butë dhe i ngrohtë, dhe do t'ju ofrojë rehati dhe ngrohtësi superiore. Për rehati të përditshme, vishni këtë bluzë për femra Nike Sportswear Essential.

Specifikim:

  • Bluzë për femra
  • Prerje standarde
  • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë me mëngë të gjata
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë