TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Bluzë polo

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
meshkuj
unisex
te-rritur
5 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë polo 216088-BS501
Bluzë për meshkuj
array(0) {
}
1.500 LEK
Shuma e kursyer 48%
2.900 LEK
Masa
S
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë polo ELA211M701-01
Bluzë për meshkuj
array(0) {
}
3.400 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.800 LEK
Masa
S
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë polo ELA211M701-02
Bluzë për meshkuj
array(0) {
}
3.400 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.800 LEK
Masa
S
M
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë polo ELA211M705-05
Bluzë për meshkuj
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.200 LEK
Masa
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë polo STA211M706-01
Bluzë për meshkuj
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 9%
4.500 LEK
Masa
M
S
L
XL
2XL