në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

UNDER ARMOUR Kapele UA Blitzing Adjustable Hat
UNDER ARMOUR Kapele UA Blitzing Adjustable Hat
UNDER ARMOUR Kapele UA Blitzing Adjustable Hat
UNDER ARMOUR Kapele UA Blitzing Adjustable Hat
Kodi i artikullit:
(1361532-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Kapele UA Blitzing Adjustable Hat

Çmimi i mëparshëm
3.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • OSFM
  OSFM
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Under Armour Blitzing është një kapele për meshkuj që ju sjell mbrojtje dhe rehati, pavarësisht nga intensiteti i stërvitjes. Kapelja ka një prerje klasike dhe panele strukturore të përparme, të cilat janë të veshura me shtresë për një ndjenjë rehatie të përsosur. Është e përbërë nga materiali UA Microthread i krijuar për të siguruar shtrirje dhe ajrosje superiore. Pëlhura HeatGear® largon djersën nga lëkura juaj, duke e penguar atë të arrijë në sytë tuaj dhe duke ju ndihmuar të qëndroni të thatë dhe gati për stërvitjen tuaj të radhës. Në pjesën e përparme të kapelës, ka një logo të qëndisur të markës që thekson angazhimin tuaj sportiv. Specifikimi: Kapele për meshkuj Material HeatGear® Përbërja e materialit : 100% poliester.
Detaje

Under Armour Blitzing është një kapele për meshkuj që ju sjell mbrojtje dhe rehati, pavarësisht nga intensiteti i stërvitjes. Kapelja ka një prerje klasike dhe panele strukturore të përparme, të cilat janë të veshura me shtresë për një ndjenjë rehatie të përsosur. Është e përbërë nga materiali UA Microthread i krijuar për të siguruar shtrirje dhe ajrosje superiore. Pëlhura HeatGear® largon djersën nga lëkura juaj, duke e penguar atë të arrijë në sytë tuaj dhe duke ju ndihmuar të qëndroni të thatë dhe gati për stërvitjen tuaj të radhës. Në pjesën e përparme të kapelës, ka një logo të qëndisur të markës që thekson angazhimin tuaj sportiv.
Specifikimi:

 • Kapele për meshkuj
 • Material HeatGear®
 • Përbërja e materialit : 100% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Kapele
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Stërvitje
  Marka UNDER ARMOUR
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë