Under Armour Blitzing
Under Armour Blitzing
Under Armour Blitzing
Under Armour Blitzing
Under Armour Blitzing
Under Armour Blitzing
Kodi i artikullit: 1376700-001
Under Armour

Under Armour Blitzing

Kodi i artikullit: 1376700-001
Kapele Lifestyle për meshkuj Under Armour Blitzing që jo vetëm që ju mbron nga dielli por ju garanton gjithashtu dhe stil të bukur. Me një strehë të harkuar për mbrojtje nga dielli dhe konstruksion klasik me gjashtë panele, kjo kapele është bërë me pëlhurë të thurur për t'ju dhënë një përshtatje të personalizuar dhe rehati gjatë gjithë ditës. Shiriti HeatGear® largon djersën për t'ju mbajtur të thatë dhe të freskët gjatë gjithë kohës. Konstruksioni elastik siguron një përshtatje të rehatshme ndërsa panelet e ajrimit sigurojnë ajrosje optimale në mënyrë që ju të qëndroni të freskët gjatë gjithë kohës. Logoja e qëndisur UA nxjerr në pah origjinalitetin dhe cilësinë maksimale të markës tuaj të preferuar. Specifikimi: Kapele për meshkuj Konstruksion elastik me gjashtë panele Logo UA e qëndisur Përbërja: 100% poliester.
3.500 LEK
3.500 LEK
3.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • M/L
 • S/M
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Kapele Lifestyle për meshkuj Under Armour Blitzing që jo vetëm që ju mbron nga dielli por ju garanton gjithashtu dhe stil të bukur. Me një strehë të harkuar për mbrojtje nga dielli dhe konstruksion klasik me gjashtë panele, kjo kapele është bërë me pëlhurë të thurur për t'ju dhënë një përshtatje të personalizuar dhe rehati gjatë gjithë ditës. Shiriti HeatGear® largon djersën për t'ju mbajtur të thatë dhe të freskët gjatë gjithë kohës. Konstruksioni elastik siguron një përshtatje të rehatshme ndërsa panelet e ajrimit sigurojnë ajrosje optimale në mënyrë që ju të qëndroni të freskët gjatë gjithë kohës. Logoja e qëndisur UA nxjerr në pah origjinalitetin dhe cilësinë maksimale të markës tuaj të preferuar. Specifikimi:

 • Kapele për meshkuj
 • Konstruksion elastik me gjashtë panele
 • Logo UA e qëndisur
 • Përbërja: 100% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Kapele
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Stërvitje
  Brand Under Armour
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Kapele 1376700-410
  2.500 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  3.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Kapele 1361532-601
  2.500 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  3.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Kapele 1361532-408
  2.500 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  3.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Kapele 1305036-410
  1.800 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  3.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Under Armour Blitzing
  Kapele
  Under Armour Blitzing