TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kapuç LOGO WOOLIE
adidas Kapuç LOGO WOOLIE
adidas Kapuç LOGO WOOLIE
adidas Kapuç LOGO WOOLIE
adidas Kapuç LOGO WOOLIE
adidas Kapuç LOGO WOOLIE
adidas Kapuç LOGO WOOLIE
adidas Kapuç LOGO WOOLIE
adidas Kapuç LOGO WOOLIE
adidas Kapuç LOGO WOOLIE
Kapuç sportiv
Kodi i artikullit:
(FS9022)
adidas

adidas Kapuç LOGO WOOLIE

Çmimi i mëparshëm
3.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.300 LEK
Çmimi me zbritje
1.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • OSFM ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas LOGO BEANIE është një kapuç i butë dhe i ngrohtë për stërvitje që do t'ju mbrojë në mënyrë perfekte nga i ftohti. Shtoni ngrohtësi dhe rehati të lehtë në rutinën tuaj të përditshme të vrapimit ose ushtrimeve në natyrë. Detaje

adidas LOGO BEANIE është një kapuç i butë dhe i ngrohtë për stërvitje që do t'ju mbrojë në mënyrë perfekte nga i ftohti.

Shtoni ngrohtësi dhe rehati të lehtë në rutinën tuaj të përditshme të vrapimit ose ushtrimeve në natyrë.

Ky kapuç unisex përfaqëson ekuilibrin perfekt midis funksionalitetit dhe stilit të lartë sportiv.

E përbërë nga pëlhura akrilike të thurura në një dizajn të thjeshtë me logon e theksuar adidas.

 

Specifikim:

• Përbërja: 100% akrilik

• Ngjyra: E zezë / E bardhë

• Kodi i artikullit: FS9022

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kapuç
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Masa Masa EU Masa në cm
OSFM ONE SIZE
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë