TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Kostum noti

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
6 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
adidas BADGE OF SPORT SWIMSUIT janë rroba banje për vajza të tipit sportiv,...
Rroba banje për fëmijë
array(0) {
}
2.600 LEK
Shuma e kursyer 21%
3.300 LEK
Masa
128
164
140
152
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
adidas BADGE OF SPORT SWIMSUIT janë rroba banje për vajza të tipit sportiv,...
Rroba banje për fëmijë
array(0) {
}
2.600 LEK
Shuma e kursyer 21%
3.300 LEK
Masa
140
128
152
164
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
adidas BOYS BADGE OF SPORT SHIFT janë rroba banje për djem, ideale për t&eu...
Rroba banje për djem
array(0) {
}
2.100 LEK
Shuma e kursyer 19%
2.600 LEK
Masa
128
140
164
152
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
adidas BOYS BADGE OF SPORT SHIFT janë rroba banje për djem, ideale për t&eu...
Rroba banje për djem
array(0) {
}
2.100 LEK
Shuma e kursyer 19%
2.600 LEK
Masa
128
152
140
164
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
array(0) {
}
2.600 LEK
Shuma e kursyer 19%
3.200 LEK
Masa
Univerzalno
11-12
7-8
13-14
9-10
1314
910
1112
78
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
array(0) {
}
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
Univerzalno
13-14
9-10
7-8
11-12
78
1314
910
1112