TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Kostum

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Masa
Çmimi
futboll
4 produkt
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kostum AO0794-010
Kostum për fëmijë
array(0) {
}
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kostum CW6133-013
Kostum për fëmijë unisex i Nike Dri-FIT Academy Older Kids 'Football Th...
Kostum për fëmijë
array(0) {
}
6.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.900 LEK
Masa
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Kostum CV1465-010
Nike Dri-FIT Academy Football Tracksuit është një kostum për meshkuj n...
Kostum për meshkuj
array(0) {
}
10.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.900 LEK
Masa
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Kostum CV1465-013
Nike DRI-FIT ACADEMY FOOTBALL TREKKSUIT është një kostum për meshkuj, ...
Kostum për meshkuj
array(0) {
}
10.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
15.000 LEK
Masa
S
M
L
XL