në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Pantallona të shkurtra Club Fleece Alumni
NIKE Pantallona të shkurtra Club Fleece Alumni
NIKE Pantallona të shkurtra Club Fleece Alumni
NIKE Pantallona të shkurtra Club Fleece Alumni
NIKE Pantallona të shkurtra Club Fleece Alumni
NIKE Pantallona të shkurtra Club Fleece Alumni
NIKE Pantallona të shkurtra Club Fleece Alumni
NIKE Pantallona të shkurtra Club Fleece Alumni
Pantallona të shkurtra për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DX0502-010)
NIKE

NIKE Pantallona të shkurtra Club Fleece Alumni

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
 • M
 • S
 • L
 • XL
 • 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Të përbëra nga pambuku i butë francez, pantallonat e shkurtra për meshkuj Nike Club Fleece Alumni ju ofrojnë rehati të plotë dhe janë ideale për çdo ditë tuajën. Janë krijuara me skaje të papërpunuara në hyrjet e xhepit dhe skajet e poshtme të këmbëve për të arritur një pamje të vjetër retro. Brezi elastik lejon përshtatjen e pantallonave sipas nevojave tuaja për rehati maksimale. Pëlhura e butë e pambukut francez është e lehtë dhe përshtatja e gjerë rreth ijeve dhe kofshëve ju jep një pamje dhe ndjesi të rehatshme. Specifikimi: Pantallona të shkurtra Lifetsyle për meshkuj Brez elastik Xhepa anash Xhepi i pasmë Lahet në lavatriçe Përbërja: 58% pambuk, 23 % pëlhurë me fije artificiale / 19% poliestër.
Detaje

Të përbëra nga pambuku i butë francez, pantallonat e shkurtra për meshkuj Nike Club Fleece Alumni ju ofrojnë rehati të plotë dhe janë ideale për çdo ditë tuajën. Janë krijuara me skaje të papërpunuara në hyrjet e xhepit dhe skajet e poshtme të këmbëve për të arritur një pamje të vjetër retro. Brezi elastik lejon përshtatjen e pantallonave sipas nevojave tuaja për rehati maksimale. Pëlhura e butë e pambukut francez është e lehtë dhe përshtatja e gjerë rreth ijeve dhe kofshëve ju jep një pamje dhe ndjesi të rehatshme.

Specifikimi:

 • Pantallona të shkurtra Lifetsyle për meshkuj
 • Brez elastik
 • Xhepa anash
 • Xhepi i pasmë
 • Lahet në lavatriçe
 • Përbërja: 58% pambuk, 23 % pëlhurë me fije artificiale / 19% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pantallona të shkurtra
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë