në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech
NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech
Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CU4495-010)
NIKE

NIKE Pjesa e poshtme e kostumit Sportswear Tech

Çmimi i mëparshëm
14.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.900 LEK
Çmimi me zbritje
13.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
 • L
 • XL
 • 2XL
  2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Këto tuta ju jepin rehati gjatë gjithë ditës dhe kanë një prerje moderne për një siluetë të zgjatur me këmbë të ngushta. Ky model është I përbërë prej pëlhure të lehtë dhe të ngrohtë Tech Fleece dhe ka një bel elastic dhe rrip për t’i përshtatur plotësisht atë sipas përmasave tuaja. Teknologjia më e fundit e Nike Tech Fleece e bën materialin të butë, të lehtë dhe të ngrohtë. Xhepat e duarve dhe një xhep anësor me një zinxhir ju lejojnë të ruani sendet që duhet të keni me vete. Specifikim: Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj Xhepa dore dhe xhep anësor me zinxhir Teknologjia kryesore Nike Tech Fleece Brez elastik Përbërja: 66% pambuk, 34% poliester Ngjyra: e zezë.
Detaje

Këto tuta ju jepin rehati gjatë gjithë ditës dhe kanë një prerje moderne për një siluetë të zgjatur me këmbë të ngushta. Ky model është I përbërë prej pëlhure të lehtë dhe të ngrohtë Tech Fleece dhe ka një bel elastic dhe rrip për t’i përshtatur plotësisht atë sipas përmasave tuaja. Teknologjia më e fundit e Nike Tech Fleece e bën materialin të butë, të lehtë dhe të ngrohtë. Xhepat e duarve dhe një xhep anësor me një zinxhir ju lejojnë të ruani sendet që duhet të keni me vete.
Specifikim:

 • Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
 • Xhepa dore dhe xhep anësor me zinxhir
 • Teknologjia kryesore Nike Tech Fleece
 • Brez elastik
 • Përbërja: 66% pambuk, 34% poliester
 • Ngjyra: e zezë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë