TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ELLESSE Pjesa e poshtme e kostumit Heritage
ELLESSE Pjesa e poshtme e kostumit Heritage
ELLESSE Pjesa e poshtme e kostumit Heritage
ELLESSE Pjesa e poshtme e kostumit Heritage
ELLESSE Pjesa e poshtme e kostumit Heritage
ELLESSE Pjesa e poshtme e kostumit Heritage
ELLESSE Pjesa e poshtme e kostumit Heritage
ELLESSE Pjesa e poshtme e kostumit Heritage
Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
Kodi i artikullit:
(ELA213M101-3A)
ELLESSE

ELLESSE Pjesa e poshtme e kostumit Heritage

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
3.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj të Heritage është një nga ato veshje që duken bukur në çdo kombinim. Prerja e thjeshtë dhe pëlhura e butë prej pambuku ofrojnë të gjithë rehatinë dhe komoditetin e nevojshëm. Brezi elastik ofron rehati shtesë dhe një përshtatje të përsosur sipas nevojave tuaja. Xhepat anësore janë aty për të ruajtur gjërat tuaja të vogla. Logoja Ellesse thekson dashurinë tuaj për markën dhe stilin tuaj sportiv. Specifikimi: Prerje standarde Brez elastik i rregullueshëm Xhepa anash Materiali: 100% pambuk Ngjyra: gri .
Detaje

Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj të Heritage është një nga ato veshje që duken bukur në çdo kombinim. Prerja e thjeshtë dhe pëlhura e butë prej pambuku ofrojnë të gjithë rehatinë dhe komoditetin e nevojshëm. Brezi elastik ofron rehati shtesë dhe një përshtatje të përsosur sipas nevojave tuaja. Xhepat anësore janë aty për të ruajtur gjërat tuaja të vogla. Logoja Ellesse thekson dashurinë tuaj për markën dhe stilin tuaj sportiv.
Specifikimi:

 • Prerje standarde
 • Brez elastik i rregullueshëm
 • Xhepa anash
 • Materiali: 100% pambuk
 • Ngjyra: gri

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka ELLESSE
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Shkruaj PANTS
  Masa Masa EU Masa në cm
  M M
  S S
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë