TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Produkte BASIC CUFF
CHAMPION Produkte BASIC CUFF
CHAMPION Produkte BASIC CUFF
CHAMPION Produkte BASIC CUFF
CHAMPION Produkte BASIC CUFF
CHAMPION Produkte BASIC CUFF
CHAMPION Produkte BASIC CUFF
CHAMPION Produkte BASIC CUFF
Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
Kodi i artikullit:
(217746-EM006)
CHAMPION

CHAMPION Produkte BASIC CUFF

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka CHAMPION
Shkruaj PANTS
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S21987-WW001
5.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S21987-GS517
5.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S21986-KK001
6.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S21987-KK001
5.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.900 LEK
Ndihmë